Panter Color a.s.

NIO Wellness

Mezinárodním mistrovství ČR na

13.04.2009 13:13  1. závody sezóny jsou za námi!

V sobotu 11. dubna 2009 se na kanále Vraňany -  Hořín u Mělníka konalo X. Mezinárodní mistrovství ČR na dlouhé trati. Na startu závodu dlouhého 6 kilometrů se představilo kolem 360 posádek skifů a dvojek bez kormidelníka v kategoriích dorostu, juniorů, seniorů lehkých a těžkých vah a masters. Mezi juniory se v kategorii skif umístil na 7. místě Vojtěch Řimák, který šestikilometrovou trať zdolal v čase 24 minut 30 vteřin. V téže kategorii obsadil 11. místo Honza Psotka s časem o 16 vteřin pomalejším než Vojta. Juniorka Veronika Křístková obsadila 21. místo. V dorostenecké kategorii skifu závodili Adam Štěrbák a Přemek Papp. Adam si časem 26 minut 21 vteřin vyjel 6 místo, Přemek časem 27 minut 8 vteřin 15. místo. Dorostenka Helena Fráňová skončila na 25. místě.  Podrobnější výsledky se brzy objeví v dokumentech.