VK MORÁVIA

M E N U

P A R T N E Ř I

Zlínský kraj

Český svaz tělesné výchovy

Nadace Děti-Kultura-Sport

Český veslařský svaz

Panter Color a.s.

NIO Wellness

23.02.2009 19:26  Sportu zdar, tunelářům zmar!

Na našich stránkách bylo zveřejněno vyjádření předsedy klubu, které odkrývá další důležité informace.

            Z vyjádření plyne, že si samozvanci činí nárok na faktické působení na našem klubu. Vzhledem k tomu, že se naše předsednictvo opravdu nechystá vzdát svých funkcí a rozhodně nemíní předat účetnictví a klíče těmto osobám, tak můžeme zřejmě čekat jejich fyzickou invazi na VKM UH.

            Tato situace bude zřejmě velmi nepříjemná zejména pro mládež, která zde bude trénovat a jistě to sportovcům na psychice nepřidá. Neváhala bych volat Policii ČR, která má pomáhat a chránit. Díky dopisu Karla Rýdla, vyplavala na povrch nová i stará zajímavá jména s jejich působením v celé tuneliádě. Jedná se o:

RNDr. Ing. Karel Volf – když zadáte jméno do obchodního rejstříku zjistíte, že se jedná o jednatele společnosti VOKUMA s.r.o. na kterou byl prohlášen konkurz, ale pro nedostatek majetku byl konkurz zrušen, neboť majetek podstaty nepostačoval k úhradě nákladů konkurzu. Máte zde možnost zjistit jeho rodné číslo. Když se podíváte na  www.cibulka.com zjistíte, že je zde tento člověk uveden  jako důvěrník, agent a tajný spolupracovník STB.

Květoslava Korvasová – z obchodního rejstříku vyplývá, že se jedná o jednatelku firmy

DAC – CZ s.r.o. .Velmi zajímavé jsou zde uvedené údaje o exekucích. Ve sbírkách listin si můžete ověřit jak si firma stojí.

Otakar Plocek – otec Michala Plocka, si založil v listopadu 2008 Veslařský klub Uh. Hradiště – občanské sdružení, zažádal o přestup syna do nového klubu, uhradil za něj i výchovné. Požádal Městský úřad v Uh. Hradišti o dotaci na činnost nového klubu. Jeho žádosti bylo vyhověno, aniž by úředníci ověřili, jaké má klub zázemí. Finanční prostředky  má, nemá však loděnici, nemá přístup k vodě, takže se nechal „zvolit“ do „předsednictva VKM UH“.

            A co se týká Trubačíků a Hubáčka, jelikož jsou členové našeho klubu, měli by si někde vyvěsit svoje fotky, aby členové VKM UH vůbec věděli, o koho se jedná.    

Vojtěška Johaníková, členka dozorčí rady, neúplatná žena s vlastním názorem.


Archiv novinek

K A L E N D Á Ř
<<1 / 2021>>
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tip: Kliknutím na den se zobrazí plán a příslušné dokumenty vážící se k danému dni.


NÁHODNÁ FOTKA

© VK Morávia Uherské Hradiště, 2007/14 - Kódování: Martin Šimon - Grafika: Adéla Hanáčková  Administrace