VK MORÁVIA

M E N U

P A R T N E Ř I

Zlínský kraj

Český svaz tělesné výchovy

Nadace Děti-Kultura-Sport

Český veslařský svaz

Panter Color a.s.

NIO Wellness

09.02.2009 20:53  Kdo chce kam, pomožme mu tam!

Tak jsme se všichni z otevřeného dopisu dozvěděli, že to co píšu sem na stránky jsou „prasárny“. Ano, i takto expresivně se dá vyjádřit to co jsem uvedla ve dřívějších článcích. Ale jsou to pouze fakta, a to podložitelná fakta, anebo jsou to mé názory a tyto názory jsou zřetelně uvedeny jako názory. Pokud někdo tvrdí, že jsou to „prasárny“, tak jenom proto, že lidé, které jsem jmenovala dělají nebo dělali „prasárny“. Nicméně vše je psáno slušnou formou a je to ověřitelné. Pokud někdo uvádí, že jsou to lži a konkrétně nejmenuje jaké lži, co přesně je lež a z jakého důvodu (např. by dotyčný mohl uvést nějaký relevantní důkaz apod.), tak nevidím jakýkoli důvod se tím zabývat.

            Ale protože je vidět, že o situaci na klubu pan Korvas nic neví, tak bych mu ráda osvětlila situaci a poskytla pár zajímavých informací.

Opravdu máme věřit tomu, že se v Benešovi, Svitákovi, Svitákové, Horákovi a Hoffmannovi probudila po nějaké době, kdy z klubu odešli „láska k  veslování“? Proto zplnomocnili rodinu Trubačíků k tomu, aby si mohli vyřídit na dubnové valné hromadě členství v našem klubu? A protože byl na valnou hromadu umožněn pouze vstup členům klubu, podali na náš klub žalobu?

Takto se podle mě nechovají lidé, kteří chtějí veteránsky nebo rekreačně veslovat. A noviny psaly „Puč se nezdařil“, takže milovníci veslování nechtěli dělat veslování, ale puč.  Dále vyšlo najevo, že Milan Šurý zneužíval mladé veslaře tím, že jim dával podepisovat čisté papíry, o kterých klukům nic neřekl, jen to, že to musí podepsat. Milan Šurý všechny věci řešil tím, že si chodil stěžovat novinářům, spolu s Plockem a Pavlíkovou, kteří „chtějí pro své děti jen to nejlepší“. A zrovna v tomto sporu  mají novináři až podivuhodně klientský přístup a všechno bez informací od druhé strany bez okolků pošlou do tisku. 

A ví Aleš Korvas, že toto shromáždění, co si říká valná hromada vedou kluci, kteří již neveslují, nic pro klub nedělají, ale chodí pouze zvedat ruce na „valné hromady“?

Většina z nich  musí být asi Josefu Trubačíkovi staršímu vděčná, protože jim zaplatil členské příspěvky, takže udělají co se jim řekne, aby bylo veřejné mínění na straně Trubačíků a Šurého. Když Šurému nevyšel tah s jeho svěřenci,  začal hledat pomoc u bývalých veslařů, kteří jak se dovídáme se začali vydávat za zakládající členy. Nedivila bych se kdyby za chvíli přišli s tím, že je zakládající člen i Tichavský nebo Karásek.

A pokud Korvas tvrdí, že si tohle píše Luděk Bureš sám, tak to tvrdit může, ale nemá proto žádný důkaz. Jedná se tudíž o hloupé a ničím neopodstatněné spekulování. Pokud jde o to, že sem na stránky vůbec něco píšu, tak je to kvůli tomu, že se tyto „prasárny“ vůči  vedení našeho klubu  objevovaly již delší dobu v místním tisku a tudíž jsem povážila za vhodné se také bránit. Nicméně pravdou. Což někdo asi nemůže skousnout. Navíc chápu, že tyto pravdy jsou pro někoho bolestné. A to je třeba příklad Ludvíka Hruboše (viz články níže).

Jenom by mě zajímalo, kolikrát se Aleš Korvas informoval na dění na klubu také z druhé strany (tedy od vedení?) – ani jednou. Takže opět nám tady někdo vyvozuje závěry, pro které se ani nenamáhal sehnat informace. Otázkou je, do jaké míry je toto účelová propagace menšinových názorů (dle mě tak ze 100 %).

Literární pseudonym: Znechucená členka klubu

P.S.: Členové se nemusí bát, že bych s psaním přestala. Zdá se, že stránky VKM UH jsou velmi navštěvované a činí mi vekou radost, že moje texty někoho doženou až k veřejnému apelu v novinách J. I když  mi teda vadí, že z mých textů dělají autora někoho jiného, protože za své články se nestydím. Bohužel si myslím, že lidé o kterých většinou píšu, by mi za to zlomili obě ruce, takže raději zůstávám pod pseudonymem. Ale nebojte, jak psaní, tak hledání informací mě velmi baví!  A pozdravuji paní Květu – mou velkou fanynku.

A připomínám, že tyto články slouží pro informování členů VKM UH a bývalého člena Aleše Korvase.


Archiv novinek

K A L E N D Á Ř
<<1 / 2021>>
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tip: Kliknutím na den se zobrazí plán a příslušné dokumenty vážící se k danému dni.


NÁHODNÁ FOTKA

© VK Morávia Uherské Hradiště, 2007/14 - Kódování: Martin Šimon - Grafika: Adéla Hanáčková  Administrace