VK MORÁVIA

M E N U

P A R T N E Ř I

Zlínský kraj

Český svaz tělesné výchovy

Nadace Děti-Kultura-Sport

Český veslařský svaz

Panter Color a.s.

NIO Wellness

07.02.2009 13:19  Tak už víme jak Karel Rýdlo vypadá!

Tak už konečně víme jak Karel Rýdlo vypadá, u včerejšího článku ve Slováckých novinách se objevila také dokumentující fotografie, kde jako „první z leva“ seděl pseudo předseda Karel Rýdlo.

            Veřejnost je informována, že Rýdlo chce sjednotit všechny veslařské kluby v oblasti Uherského Hradiště a Starého Města. Opravdu by mě zajímalo, co chce sjednocovat.

 Veslařský klub Uherské Hradiště, který si založili rodiče Michala Plocka a Veroniky Pavlíkové spolu s Milanem Šurým, kde závodí pouze Veronika Pavlíková, protože Michal Plocek závodí za VK Přerov. Naskýtá se otázka, proč tedy svůj klub založili? Aby mohli na své dvě děti čerpat dotace?  Mimo jiné při nominaci na nejlepšího sportovce Města UH do 15-ti let, byl za klub VKM nominován Adam Štěrbák, bohužel Otakaru Plockovi se podařilo do nominace protlačit svého syna Michala (který již není členem našeho klubu). Teď se ovšem dovídáme, že „je“ Plocek ve ve výboru našeho klubu, což je opravdu směšné.

 Vosk Staré Město, který si založil Miroslav Beneš, již v dnešní době klub nemá žádné závodníky a nemá na koho čeprat dotace. Klub se teď chce spojit s naším prosperujícím klubem.  

Vraťme se zpět k Rýdlovi, který chce tyto kluby sjednotit. Jinými slovy chce sjednotit pouze jejich funkcionáře, kteří by parazitovali na našem klubu.

A Milan Šurý, který je podle článku místopředsedou našeho klubu? To je opravdu směšné, protože tento člověk neumí vyplnit „cesťák“, natož poslat přihlášky na závody e-mailem. Ano, takové s ním máme zkušenosti. Navíc má neovladatelné záchvaty vzteku, a z toho důvodu byl také odvolán jako trenér. Mimo jiné se na téměř každých závodech tak opil, že dělal ostudu nejen sobě a své rodině, ale samozřemě také našemu klubu.

A příhodné zvolání na konec, které by mělo povzbudit členy našeho klubu? Korupci boj nebo lež má krátké nohy!

Literární pseudonym: Znechucená členka klubu


Archiv novinek

K A L E N D Á Ř
<<1 / 2021>>
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tip: Kliknutím na den se zobrazí plán a příslušné dokumenty vážící se k danému dni.


NÁHODNÁ FOTKA

© VK Morávia Uherské Hradiště, 2007/14 - Kódování: Martin Šimon - Grafika: Adéla Hanáčková  Administrace