VK MORÁVIA

M E N U

P A R T N E Ř I

Zlínský kraj

Český svaz tělesné výchovy

Nadace Děti-Kultura-Sport

Český veslařský svaz

Panter Color a.s.

NIO Wellness

Kdo je Karel Rýdlo?

03.02.2009 17:40  Kdo je Karel Rýdlo? Reakce na čl. v DDK

Údajně byl v druhé polovině sedmdesátých let v nějaké posádce, od té doby tj. přes 30 let náš klub nenavštěvoval, nikdo z členů klubu ho nezná (Kdo to je? Jak vypadá? - Nevíme). Po mém bádání vyplynulo, že je to kamadád již zmiňovaného tragéda Ludvíka Hruboše. Co však vede nějakého Rýdla, kterého na klubu nikdo nezná, aby se nechal protiprávně jmenovat předsedou klubu, ve kterém nijak nefiguruje, několika hosty místího restauračního zařízení Koruna?

Je to řidič starosty a místostarosty města Uh.Hradiště. Naskýtá se otázka, nemá něco společného se zájmy Města UH, které chce v příštím období vybudovat cyklostesku kolem Moravy a tím pádem i kolem našeho klubu? Pro veslaře není tato stezka ideální, bude muset dojít k přestavbě břehu a bude třeba modifikovat přístup k vodě. Nebudou nás ohrožovat cyklisté  a potulní vandalové, kteří tak budou moci snáze projít na náš klub? Klub byl však doposud k veřejným zájmům vstřícný a výstavba byla diskutována s manažery projektu.

 Chce si snad politická elita Uherského Hradiště „nenápadně“ přes svého řidiče získat bezproblémové odsouhlasení této stezky klubem a tím pádem také velmi výrazné předvolební lákadlo? Chce snad někdo získat nekalými praktikami, které popírají právní normy tohoto státu volební preference?

Myslí si snad ti pisálkové z místních rubrik, kteří tak „nestranně“ a jistě „neúplatně“ informují obyvatele města a regionu, že se může sejít nějaká sebranka s pochybnou minulostí či přítomností, v místní hospodě a svrhnout vládu ČR? Ano, v Uherském Hradišti si to někdo myslí. A otázka legality a legitimity? Není problém, všechno si zlegitimují řečmi o demokracii a vytvoří dojem většinového názoru. Promiňtě mi to srovnání, ale nelze v tom nevidět demagogii, se kterou se dostala Komunistická strana Československa k moci v letech 1945 – 1948. Vždyť není se čemu divit, i v této skupině můžeme nalézt bývalé členy KSČ.

Neuznávám skupinu lidí, kteří nejsou našimi řádnými členy nebo jsou členy jejich vlastních klubů a zároveň se vydávají za valnou hromadu VKM, také neuznávám jejich pseudo-předsedu Karla Rýdla. Ráda bych vyjádřila obavu z morálního deficitu těchto osob, jakožto i těch, kteří falzifikované informace vynášejí do médií a matou tak veřejnost. Dále mě děsí představa, že občané tohoto státu nerespektují právní rámec a špiní tak pověst České republiky jako konsolidované demokratické země.

 

Literární pseudoym: Znechucená členka klubu


Archiv novinek

K A L E N D Á Ř
<<1 / 2021>>
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tip: Kliknutím na den se zobrazí plán a příslušné dokumenty vážící se k danému dni.


NÁHODNÁ FOTKA

© VK Morávia Uherské Hradiště, 2007/14 - Kódování: Martin Šimon - Grafika: Adéla Hanáčková  Administrace