VK MORÁVIA

M E N U

P A R T N E Ř I

Zlínský kraj

Český svaz tělesné výchovy

Nadace Děti-Kultura-Sport

Český veslařský svaz

Panter Color a.s.

NIO Wellness

Reakce na článek ve Slováckém

23.01.2009 20:13  Reakce na článek ve Slováckém deníku

Po přečtení článku ze dne 22. ledna 2008 jsem se rozhodla na tento reagovat. V článku je zmiňována aktuální situace na veslařském klubu a je komentována bývalým milicionářem Ludvíkem Hrubošem, který se prezentuje jako bezúhonný občan, který vždy holdoval veslařskému sportu, zejména veslování v Uherském Hradišti. Z tohoto článku jsem nabyla dojmu, že pan Hruboš něco dlouhá léta na VKM UH budoval.

Dovolila bych si tedy demagogii tohoto článku uvést na pravou míru. Ludvík Hruboš zrušil své členství v klubu před sedmnácti lety, ale ještě před tím se snažil veslařský klub (který byl v dezolátním stavu) prodat za jednu korunu. Následně zrušil své členství v klubu a již se nijak nepodílel na jeho chodu a růstu. V květnu 2008 byla předsednictvu doručena jeho přihláška o členství, načež se po ústním pohovoru vyjádřil, že nemá zájem o trénování mládeže nebo jinou aktivní pomoc.

Vzhledem k tomu, že se náborová politika klubu zaměřuje na přijímání členů ve věku 11 – 16 let ( klub se zaměřuje v prvé řadě na sportovní výchovu mládeže), tak byla žádost o přijetí tohoto šedesátiletého pána odmítnuta. Nemnoho k tomuto rozhodnutí přispěla také minulost a aktuální situace Ludvíka Hruboše.

Pro vytvoření vlastního úsudku si můžete najít Ludvíka Hruboše v obchodním rejstříku, který je volně dostupný na internetu, či můžete jeho jméno jen tak hodit do googlu. Jako ochutnávku přikládám, to co jsem na internetu objevila já.

Ludvík Hruboš, bydliště: Městský úřad Uherské Hradiště (většinou tohoto užívají osoby v finanční tísni, kteří nemají trvalé bydliště, jsou to tedy lidé bez domova, čili bezdomovci).

Komunistická minulost Ludvíka Hruboše (záznamy STB online):  http://www.cibulka.com/, můžete zadat jméno Ludvík Hruboš.

Podnikatelská minulost Ludvíka Hruboše (dle obchodního rejstříku MsP ČR):

AVARAN, akciová společnost

předseda představenstva: Ludvík Hruboš

Způsob zastupování: Společnost zastupuje vůči třetím osobám předseda představenstva

Způsob zániku podnikání: konkurs

Obchodní firma: V & S - CZ, s.r.o.

jednatel: Ludvík Hruboš

Způsob zastupování: za společnost jedná a podepisuje jednatel.

Způsob zániku: likvidace

Myslím si, že rohodnutí předsednictva o nepřijetí Ludvíka Hruboše jako člena VKM UH, bylo šťastné (viz výše uvedené informace). Asi by možná všechny členy VKM UH zajímalo, kolik lidí se ještě bude hlásit k tomu, že jsou zakládajícími členy klubu. Možná se dočkáme zajímavých osobností z celé historie českých a moravských zemí.

Literární pseudonym: Michala Sladká, členka klubu


Archiv novinek

K A L E N D Á Ř
<<1 / 2021>>
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tip: Kliknutím na den se zobrazí plán a příslušné dokumenty vážící se k danému dni.


NÁHODNÁ FOTKA

© VK Morávia Uherské Hradiště, 2007/14 - Kódování: Martin Šimon - Grafika: Adéla Hanáčková  Administrace