VK MORÁVIA

M E N U

P A R T N E Ř I

Zlínský kraj

Český svaz tělesné výchovy

Nadace Děti-Kultura-Sport

Český veslařský svaz

Panter Color a.s.

NIO Wellness

Račice opět ožily!

01.10.2008 16:00  Hradišťským veslařům se závěr sezóny vydařil!

Od pátku 26.9. do neděle 28.9.2008 bylo na Račickém kanále opět živo.
V pátek se zde konalo Mezinárodní Mistrovství České republiky ve sprintu a v sobotu a neděli se konaly závody družstev. V letošním roce se do závodů družstev kvalifikovali pouze dorostenci a junioři, kteří v sezóně předvedli skvělé výsledky a vyjeli si patřičný počet bodů pro postup na tyto závody.
V pátečních závodech ve sprintu si hradišťští závodníci vedli velice slibně. Čtyři posadky si vyjeli účast ve finále. Postup jen těsně unikl junioru Honzu Psotkovi na skifu a juniorům Danu Vašťákovi a Petru Psotkovi na dvojce, kteří si ovšem spravili náladu na dvojskifu, kde se do finále probojovali a obsadili krásné 3. místo. Největším uspěchem je 1. místo dorostence Vojty Římaka ve skifu dorostencu, který si do sírky přidal ještě bronz ze dvojskifu s Adamem Štěrbákem. Vojta s Adamem se dále umístili na 5. místě na čtyřce párové, kde jeli společně se závodníkem Slavíkem z Děčína a Říčkou z LS Brno.
Ani v závodech družstev se naši kluci neztratili. Učast ve finále opět jen těsně unikla juniorům Honzovi na skifu a Danovi s Petrem na dvojce. 1. místo si i tentokrát vyjel Vojta ve skifu dorostenců. Společně s Adamem pak vyjeli 2. místo na dvojskifu a ve čtyřce párové, kde k nim přisedl hradišťský závodním Přemek Papp a Říčka z Brna. Dvojskif juniorů Dana a Petra nenašel v závodech družstev konkurenci a vyjeli si krásné první místo.
Na podrobnější výsledky můžete nahlédnout do dokumentů.
Další a nejspíš už poslední závody na vodě v této sezóně čekají naše závodníky tento víkend na štěrku v Otrokovicích. Pokud to nemáte do Otrokovic daleko a nemáte na sobotu žádný program, přijďte povzbudit naše hradišťské závodníky!


Archiv novinek

K A L E N D Á Ř
<<1 / 2021>>
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tip: Kliknutím na den se zobrazí plán a příslušné dokumenty vážící se k danému dni.


NÁHODNÁ FOTKA

© VK Morávia Uherské Hradiště, 2007/14 - Kódování: Martin Šimon - Grafika: Adéla Hanáčková  Administrace