VK MORÁVIA

M E N U

P A R T N E Ř I

Zlínský kraj

Český svaz tělesné výchovy

Nadace Děti-Kultura-Sport

Český veslařský svaz

Panter Color a.s.

NIO Wellness

22.04.2012 17:44  Prohlášení ke shromáždění příznivců veslování

Vážení příznivci veslařského sportu,

 

jako předseda Veslařského klubu MORÁVIA Uherské Hradiště, dále též „Veslařský klub“ cítím povinnost vyjádřit se k tomuto shromáždění, které se koná dnešního dne, a ať už se nazývá jakkoliv, není dle zákona a stanov Veslařského klubu MORÁVIA Uherské Hradiště jeho řádnou, ani mimořádnou, smírčí ani žádnou jinou valnou hromadou.

 

V souladu se zákonem a stanovami Veslařského klubu je to výhradně předseda Veslařského klubu, kdo je oprávněn svolávat jeho valnou hromadu.

 

Nikoliv tedy údajní, zcela anonymní, zakládající členové Veslařského klubu. Nikoliv tedy Milan Šurý jakožto člen předsednictva v roce 2008. A nikoliv Karel Rýdlo.

 

Zve-li se Karel Rýdlo předsedou Veslařského klubu, činí tak v rozporu se zákonem a stanovami Veslařského klubu.

 

V souladu se zákonem a stanovami Veslařského klubu jsou to rovněž výhradně členové Veslařského klubu, kdo je oprávněn na jeho valných hromadách hlasovat.

 

Toto oprávnění tedy nemají osoby pouze se za členy Veslařského klubu samozvaně prohlašující. Je proto třeba mít na zřeteli, že na tomto shromáždění nemůže být v souladu se zákonem a stanovami Veslařského klubu přijato žádné usnesení valné hromady Veslařského klubu.

 

Jak bezpochyby, a bohužel, většina z vás již zaznamenala, potýká se Veslařský klub v posledních měsících s celou řadou nanejvýš nepříjemných situací vyvolaných zejména právě tím, že jako předseda Veslařského klubu vystupuje vedle mne rovněž Karel Rýdlo, a to na základě  neplatného usnesení ze dne 4.2.2012.

 

Jakožto předseda Veslařského klubu zvolený v souladu se zákonem a stanovami Veslařského klubu podnikám, stejně jako někteří další z vás, veškeré zákonné kroky tak, aby byla stávající, jistě i pro vás nepříjemná, situace co nejdříve vyřešena.

 

Na tomto místě však nyní vyzývám i vás ostatní, abyste svým chováním podpořili právo a Veslařský klub MORÁVIA Uherské Hradiště, a tedy zejména abyste do budoucna otevřeně odmítli jednat s Karlem Rýdlem a osobami kolem něho jako s osobami jednajícími jménem Veslařského klubu.

 

Z důvodů výše uvedených je nezbytné, aby se toto prohlášení stalo nedílnou součástí výstupu z tohoto shromáždění.

 

 

 

V Uherském Hradišti, 22.04.2012

                                                                                                                                                                                                                          Luděk Bureš

                                                                       předseda VKM UH

 

 


Archiv novinek

K A L E N D Á Ř
<<1 / 2021>>
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tip: Kliknutím na den se zobrazí plán a příslušné dokumenty vážící se k danému dni.


NÁHODNÁ FOTKA

© VK Morávia Uherské Hradiště, 2007/14 - Kódování: Martin Šimon - Grafika: Adéla Hanáčková  Administrace