VK MORÁVIA

M E N U

P A R T N E Ř I

Zlínský kraj

Český svaz tělesné výchovy

Nadace Děti-Kultura-Sport

Český veslařský svaz

Panter Color a.s.

NIO Wellness

XVIII. Mezinárodní mistrovství

13.02.2011 19:35  MČR v jízdě na trenažéru se nezadržitelně blíží!

Již příští neděli 20.2.2011 se v Regionálním centru Olomouc uskuteční 18. ročník Mezinárodního mistrovství ČR v jízdě na veslařském trenažéru. Veslařský klub Morávia zde bude reprezentovat hned 5 závodníků, kteří se svými časy kvalifikovali do užšího výběru v příslušných kategoriích. Jmenovitě jsou to dorostenec Marek Šimoník, juniorka Helena Fráňová, junioři Adam Štěrbák a Přemysl Papp a seniorka lehké váhy Adéla Hanáčková. Neopomeňme zmínit i Vojtu Řimáka, který bude v dresu Dukly Praha závodit mezi seniory lehká váha.
Do Olomouce se sjede celá česká veslařská špička včetně olympioniků a úspěšných medailistů a medailistek z MS, ME a Světových pohárů. Veslaři VK Morávia rozhodně nebudou v pozadí a můžeme se těšit zejména na jistě velmi napínavý souboj Adama Štěrbáka proti všem v kategorii juniorů. V kategorii žen lehké váhy bude Adéla Hanáčková usilovat o své první medaile z trenažérů a doufejme, že úspěšně. Její kvalifikační čas je těsně 3. nejlepší. Přemek Papp, Marek Šimoník ani Helena Fráňová se s nejlepšími trenažérovými jezdci a jezdkyněmi měřit zatím nemohou a půjde jim o potvrzení dobré výchozí pozice. Jejich lehčí tělesná stavba jim oproti trenažérovým obrům pomůže v jarních závodech na vodě.
Vojtěch Řimák se po přechodu do reprezentační skupiny dlouho srovnával s množstvím novinek a úspěchem pro něj bude, když se přiblíží svému osobnímu rekordu, což by mu zajistilo kvalitní výsledek.
Tento rok slibují všechny kategorie výjimečně napínavé souboje. Pokud chcete vidět, sportovce z televizních reportáží při výkonech na hranici lidských možností nebo jen povzbudit naše veslaře, přijeďte do Olomouce. Regionální centrum je pouhou minutu chůze od vlakového nádraží v Olomouci, vstupné není a rozhodně to bude stát za to.
Startovní listina je k nahlédnutí v dokumentech.


Archiv novinek

K A L E N D Á Ř
<<1 / 2021>>
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tip: Kliknutím na den se zobrazí plán a příslušné dokumenty vážící se k danému dni.


NÁHODNÁ FOTKA

© VK Morávia Uherské Hradiště, 2007/14 - Kódování: Martin Šimon - Grafika: Adéla Hanáčková  Administrace